Rowinger 32 – so-called „moto rowinger”

Projekt zainspirowany przez ludzi lubujących się w obcowaniu z przyroda i podglądaniu ptaków. Ostatecznie nie doszło do realizacji ale jest to jeden z bardziej zaawansowanych projektów. Długość 8 metrów i szerokość 2,2 metry z wygodnymi fotelami i kanapą. Wygodna kabina dla 2+1.

Łódź odbiega od aktualnych standardów gdzie na 8 metrowej łodzi 1,5 metra zajmuje plazma tv a kolejne 1,5 metra to lodówka. Nie ma problemu żeby zamontować takie udogodnienia ale w koncepcji tej konstrukcji i u jej podstaw jest kontakt z wodą i naturą tak bliski jak to tylko możliwe.

Przeznaczony do podróżowania rekreacyjnego z silnikami między  20 a 30 KM.

Design inspired by people that indulge in dealing with nature and spying birds. Finally, there has been no realization but this is one of the more advanced projects. The length of 8 meters and a width of 2.2 meters with comfortable armchairs and a sofa. Comfortable cabin for 2 + 1.

Boat departs from current standards where the 8-meter boat is 1.5 meters plasma tv and a further 1.5 meters to a refrigerator. There is no problem to install features like that but in the concept of the construction and at its core is contact with water and nature as close as possible.

Designed for recreational traveling with engines between 20 and 30 hp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *